Lenovo ThinkVision T75 75" LED-bagbelyst LCD paneldisplay
4K - for interaktiv kommunikation
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
28.036,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
28.006,-
DKK
(22.404,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 190,5 cm (75") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | Direkte LED |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Infrarød |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 400 cd/m² |
| Responstid | 8 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,4296 x 0,4296 mm |
| Pixeltæthed | 58 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 165 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 92,8 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Farveområde | 85% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| NTSC-dækning (typisk) | 85% |
Præstation
| Operativsystem installeret | Android 9 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 15 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Raven black |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 9 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 5 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| Antal USB Type-B downstream-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
| USB-berøringsporte | Ja |
| Antal USB-berøringsporte | 2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 5 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Pc lydindgang | Ja |
| OPS modul slot | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Fjernbetjent | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 600 x 400 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 262 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 247 W |
| Strømforbrug (maks.) | 309 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 1736,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 87,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 1066,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 53 kg |
| Facet bredde (side) | 1,88 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1900 mm |
| Pakkedybde | 225 mm |
| Pakkehøjde | 1160 mm |
| Pakkevægt | 67 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB Type-A til USB Type-B |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Batterier til fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Lyspen inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Understøttet placering | Indendørs |
| Indbygget processer | Ja |
| Certificering | RoHS TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light |
Tynd Klient
| Processormodel | A73 |
| Processorkerner | 4 |