Lenovo ThinkVision T24m-29 skærm - WLED - 24" - IPS - 4ms,6ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.903,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.873,-
DKK
(1.498,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 58,42 cm |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Raven Black |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 4 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
Netværk
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 22 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 140 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 90 - 264 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1131375 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 204,9 mm |
| Højde (med stativ) | 567,1 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 44,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 325,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 604 mm |
| Pakkedybde | 480 mm |
| Pakkehøjde | 161 mm |
| Pakkevægt | 8,9 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB Type-C til USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Certificering | TÜV |