ASUS ZenScreen MB16ACV skærm - LED baglys - 15.6" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.704,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.674,-
DKK
(1.339,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 800:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| HDCP | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ingen |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 15 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 399648 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 357,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 10,5 mm |
| Højde (med stativ) | 224,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 830 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 433 mm |
| Pakkedybde | 82 mm |
| Pakkehøjde | 283 mm |
| Pakkevægt | 2,7 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |