ASUS ZenScreen GO MB16AWP skærm - WLED - 15.6" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.744,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.714,-
DKK
(2.971,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 19,4 cm |
| Digital horisontal frekvens | 53 - 77 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 61 Hz |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| HDMI | Ingen |
| Antal mini HDMI-porte | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| HDCP | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Fjernbetjent | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ingen |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 15 - 75° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 8 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 7,6 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Indgangsstrøm | 3 A |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 993515 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 357,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 11,5 mm |
| Højde (med stativ) | 224,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 1,09 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 446 mm |
| Pakkedybde | 139 mm |
| Pakkehøjde | 291 mm |
| Pakkevægt | 2,3 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB Type-C |
Andre funktioner
| AirPlay | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet | 7800 mAh |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |