ASUS ZenScreen GO MB16AHP skærm - 15.6" - IPS
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.371,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.341,-
DKK
(1.872,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 220 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 800:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 19,4 cm |
| 3D | Ingen |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ingen |
| Antal micro-HDMI-porte | 1 |
| Lydindgang | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ingen |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 13 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 419759 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 359,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 9 mm |
| Højde (med stativ) | 227,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 860 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 485 mm |
| Pakkehøjde | 305 mm |
| Pakkevægt | 3,1 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Micro-HDMI to HDMI, USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| TV-tuner, integreret | Ingen |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |