ASUS ProArt PA34VCNV skærm - LED baglys - 34.1" - IPS - 5ms
UWQHD 3440x1440 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.508,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.478,-
DKK
(3.582,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 86,6 cm (34.1") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 3800R |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 80 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,5 cm |
| Digital horisontal frekvens | 15 - 135 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Grafisk design |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 15 - -15° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 23 - -5° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 44 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 26,9 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1583863 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 817,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 240 mm |
| Højde (med stativ) | 569,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 10,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 817,2 mm |
| Dybde (uden stativ) | 91,7 mm |
| Højde (uden stativ) | 369,7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1080 mm |
| Pakkedybde | 520 mm |
| Pakkehøjde | 1900 mm |
| Pakkevægt | 16,3 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
Andre funktioner
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |