ASUS ProArt PA247CV skærm - LED baglys - 24" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.294,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.264,-
DKK
(1.811,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Grafisk design |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| Opladningsport type | USB Type-C |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 377829 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 211,4 mm |
| Højde (med stativ) | 471,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 52,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 329,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 632 mm |
| Pakkedybde | 216 mm |
| Pakkehøjde | 450 mm |
| Pakkevægt | 8,3 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Logistik data
| Automatiseret sporingssystem til vareklassificering (CCATS) | 8528521000 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |