Produkt nr: BRG-10M-L-BG
EAN: 4902505324765
Varenummer: F22105484
billigst-pricerunner
Pilot Rexgrip Blå Kuglepen Mellem
Producent: Pilot
Produkt nr: BRG-10M-L-BG
EAN: 4902505324765
Varenummer: F22105484
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(301,60 ekskl. moms)
Producent: Pilot
Produkt nr: BRG-10M-L-BG
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Denne kuglepen skiller sig ud med sit smarte klik-system, der gør det nemt og hurtigt at tage noter eller skrive lange breve uden besvær. Med en skrivebredde på 1,0 mm sikrer den en glat og jævn skriveoplevelse, hver gang du bruger den.
Funktioner
Pen farve Blå
Type Kuglepen
Punkt type Mellem
Produktfarve Blå
Bolig form Rund
Anbefalet køn Ethvert køn
Spidsens bredde 1 mm
Linje, bredde 0.25 mm