Produkt nr: CF-9010052-WW
EAN: 840006694939
Varenummer: F23491788
billigst-pricerunner
CORSAIR TC100 RELAXED
CORSAIR TC100 RELAXED
Producent: Corsair
Produkt nr: CF-9010052-WW
EAN: 840006694939
Varenummer: F23491788
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.592,80 ekskl. moms)
Producent: Corsair
Produkt nr: CF-9010052-WW
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Sæde, type Polstret sæde
Ryglæn, type Polstret ryglæn
Sæde, farve Grå
Farve på ryglæn Grå
Ramme, farve Sort
Grundfarve Sort
Sæde, materiale Stof
Ryglæn materiale Stof
Ramme, materiale Stål
Basismateriale Stål
Højdejustering 100 mm
Armlæn Ja
Armlæn type Hårdt armlæn
Armlæn justeringstype 2D armlæn
Justerbart armlæn Ja
Nakkestøtte Ja
Ergonomisk designet Ja
Antal hjul 5 hjul
Styrehjul Ja
Maksimal vægtkapacitet 120 g
Antal pr. pakke 1 stk
Vægt & størrelser
Ryglæn bredde 595 mm
Ryglæn højde 810 mm
Sæde bredde 540 mm
Sædedybde 380 mm
Sædehøjde (min.) 450 mm
Sædehøjde (maks.) 550 mm
Armlæn højde (min) 450 mm
Armlæn højde (maks.) 520 mm
Hjuldiameter 65 mm