Kabeltrommel Brennenstuhl Garant 240 20m IP 44 H05VV-F3G1.5
Producent: Brennenstuhl
Produkt nr: 1098530001
EAN: 4007123667529
Varenummer: F21489434
billigst-pricerunner
Producent: Brennenstuhl
Produkt nr: 1098530001
EAN: 4007123667529
Varenummer: F21489434
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(522,40 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Kraftfuld og alsidig: Kabeltrommel Brennenstuhl Garant 240 20m IP 44 H05VV-F3G1.5
Med dens kraftige 1.5 mm² ledere kan denne kabeltrommel håndtere belastninger på op til 2400 watt. Så uanset om du har brug for at bruge store el-værktøjer eller en række mindre apparater, kan du være sikker på, at denne kabeltrommel kan levere den nødvendige strøm uden problemer.
Funktioner
Produktfarve Sort
Materiale Plast
Kabellængde 20 m
Kode for international beskyttelse (IP) IP44
Vægt & størrelser
Bredde 250 mm
Dybde 190 mm
Højde 340 mm