Rode Charge Case+ do Wireless GO 3 Generacji
Funktioner
| Produkttype | Opladeretui |
| Mærke kompatibilitet | Rode |
| Kapabilitet | Wireless GO (Gen 3) |
| Produktfarve | Sort |
| Batterikapacitet | 4200 mAh |
Vægt & størrelser
| Bredde | 98 mm |
| Højde | 71 mm |
| Dybde | 78 mm |
| Vægt | 185 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | BSMI, CE, KC, PSE, UKCA, WEEE |