Streamer USB Clip Microphone
Mikrofon
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofon frekvens | 50 - 18000 Hz |
| Type | Halsmikrofon/knaphulsmikrofon |
| Bithastighed | 16 Bit |
| Prøvetagningshastighed | 48 kHz |
| Mikrofon, signal-til-støjforhold | 84 dB |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| USB-stik type | USB Type-C |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| Monteringstype | Klip |
| Kabellængde | 3 m |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Strømstyring
| Strømkilde | USB |
| Indgangsspænding | 5 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 34 mm |
| Dybde | 18 mm |
| Højde | 38 mm |
| Mikrofon vægt | 45 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 86 mm |
| Pakkedybde | 27 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 72 g |
Emballage indhold
| Bæretaske | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |