REDRAGON GM307 SOLARA Mikrofon Sort
Mikrofon
| Prøvetagningshastighed | 48 kHz |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Kabellængde | 2,2 m |
Vægt & størrelser
| Bredde | 174 mm |
| Dybde | 56 mm |
| Højde | 130 mm |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
| Prøvetagningshastighed | 48 kHz |
| Produktfarve | Sort |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Kabellængde | 2,2 m |
| Bredde | 174 mm |
| Dybde | 56 mm |
| Højde | 130 mm |
| Garantiperiode | 2 År |