Mikrofon Havit Mikrofon Gamingowy RGB Havit GK52
Mikrofon
| Mikrofon sensitivitet | 88 dB |
| Mikrofon frekvens | 100 - 18000 Hz |
| Type | Pc-mikrofon |
| Prøvetagningshastighed | 48 kHz |
| Bithastighed | 16 Bit |
| Mikrofonretningstype | Kardioid |
| Mikrofon mute | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Sikkerhedsadvarsel | Avoid contact with water. Use in accordance with the manufacturer's instructions. Do not open the unit housing. |
Strømstyring
| Strømkilde | USB |
| Strømforbrug | 100 mA |
| Driftsspænding | 5 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 95 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 169 mm |
| Mikrofon vægt | 215 g |