MEDION LIFE P85333 Internet Analog & digital Grå
Radio
| Radiotype | Internet |
| Tuner type | Analog & digital |
| Understøttede radiobånd | DAB+, FM |
| Automatisk digital indstilling | Ja |
| Antal forudindstillede stationer | 40 |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 12 W |
| Equalizer | Ja |
| Equalizer, funktioner | Klassisk, Flad, Jazz, Normal, Pop, Rock |
Højttalere
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
Display
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | TFT |
| Skærm diagonal | 7,11 cm (2.8") |
| Baggrundslys | Ja |
| Skærmopløsning | 320 x 240 pixel |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | Ja |
Porte & Grænseflader
| USB-tilslutning | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
Funktioner
| Internetradio | Ja |
| Understøttede internet radiotjenester | Amazon Music, Deezer, Napster, Spotify, Tidal |
| Projektering | Ingen |
| Produktfarve | Grå |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| MP3-afspilning | Ja |
| Fjernbetjent | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | DC |
Ur
| Integreret ur | Ja |
| Vækkeur | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 290 mm |
| Dybde | 141 mm |
| Højde | 113 mm |
| Vægt | 12 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |