Teac TN-280BT-A3 Schwarz
Funktioner
| Type | Bæltedrevet pladespiller |
| Produktfarve | Sort |
| Drift | Vejledning |
| Plade, materiale | Aluminium |
| Nominel hastighed | 33,45 rpm |
Porte & Grænseflader
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Lyd (L, R) udgang | 1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 420 mm |
| Dybde | 356 mm |
| Højde | 117 mm |
| Vægt | 4,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkedybde | 435 mm |
| Pakkehøjde | 185 mm |
| Pakkevægt | 6,47 kg |
| Pakkebredde | 545 mm |