Trust 25670 højttaler Sort Ledningsført 6 W
Højttalere
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Højttaler, placering | Bordplade/bogreol |
| Antal drivere | 2 |
| Driver diameter | 4,5 cm |
Lyd
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 12 W |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Frekvensområde | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 4 ohm (Ω) |
Præstation
| Markedssegment | Forbruger |
| Anbefalet brug | Universel |
| Antal højttalere | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Bluetooth | Ingen |
| 3,5 mm stik | Ja |