Xiaomi Højttaler
50 W - IP67 - 26 t - 5200 mAh - Sort - 5,4 - 60-20000 Hz
Design
| Produktfarve | Sort |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Beskyttelsesfunktioner | Støjsikr, vandtæt |
Højttalere
| Højttaler, type | Aktiv |
| True Wireless Stereo (TWS) teknologi | Ja |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 50 W |
| Tweeter RMS-effekt | 15 W |
| Woofer RMS-effekt | 35 W |
| Frekvensområde | 60 - 20000 Hz |
| Signal/støjforhold | 80 dB |
Andre funktioner
| Drivertype | Full-båndshøjttaler, højttalerdriver |
Porte & Grænseflader
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth-version | 5,4 |
| Bluetooth-område | 25 m |
| Strømkilde type | Batteri |
Præstation
| Indbygget mikrofon | Ja |
Strømstyring
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batterispænding | 7,3 V |
| Batterilevetid (maks.) | 26 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Udgangsspænding | 5 V |
| Udgangsstrøm | 3 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 255 mm |
| Dybde | 92 mm |
| Højde | 92 mm |
| Vægt | 1,2 kg |