ProXtend Neck One
halshøjttaler - til transportabel brug - trådløs
Højttalere
| Lyd-output kanaler | 2 kanaler |
| Antal højttalere | 1 |
| Antal drivere | 2 |
| Magnet-type | Neodym |
| Driver diameter | 3,6 cm |
| Diskanthøjttaler | Ingen |
| Bashøjttaler | Ingen |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 3,7 W |
| Højttalere RMS-effekt | 3,7 W |
| Frekvensområde | 68 - 18000 Hz |
| Impedens | 4 ohm (Ω) |
| Signal/støjforhold | 75 dB |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 6 W |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, SPP |
| Bluetooth-område | 10 m |
| 3,5 mm stik | Ingen |
| 6,35 mm stik | Ingen |
| USB-tilslutning | Ingen |
| AUX-indgang | Ingen |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ingen |
| AirPlay | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| USB-opladningsport | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ingen |
| DC-in-stik | Ingen |
Design
| Produkttype | Bærbar stereohøjttaler |
| Produktfarve | Sort |
| Volumenkontrol | Berøring |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Bærehåndtag | Ingen |
| LED-indikatorer | Ja |
Præstation
| Anbefalet brug | Universel |
| Understøttede lydformater | SBC |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Nem parring | Ja |
| Håndfri | Ja |
| Automatisk slukning | Ja |
| Fjernbetjent | Ingen |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Certificering | CE, RoHS |
Strømstyring
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 800 mAh |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterilevetid (maks.) | 11 t |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Standby tid | 100 t |
| Indbygget oplader | Ingen |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (køling) (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 70% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 70% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 245 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 290 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
| Mikrofon inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ingen |
| Strømadapter inkluderet | Ingen |
| Garantibevis | Ingen |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |