Panasonic SC-BMAX5E-K WIRELESS SPEAKER Bærbar stereohøjttaler Sort 75 W
Højttalere
| Lyd-output kanaler | 2.1 kanaler |
| Antal højttalere | 1 |
| Antal drivere | 3 |
| Antal passive radiatorer | 1 |
| Diskanthøjttaler | Ja |
| Antal drivere til diskant | 2 |
| Diskant diameter | 5,7 cm |
| Bashøjttaler | Ja |
| Antal bashøjttalerdrev | 1 |
| Woofer diameter | 14 cm |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 75 W |
| Woofer RMS-effekt | 45 W |
| Tweeter RMS-effekt | 30 W |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-profiler | SBC |
| 3,5 mm stik | Ja |
| 6,35 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| AUX-indgang | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| USB-opladningsport | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ja |
Design
| Produkttype | Bærbar stereohøjttaler |
| Produktfarve | Sort |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Belysning LED | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Bærehåndtag | Ja |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| FM radio | Ja |
| Equalizer | Ja |
| Bas indstillinger | Ja |
Forstærker
| Forstærker | Indbygget |
Strømstyring
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2475 mAh |
| Batterispænding | 7,2 V |
| Batterilevetid (maks.) | 9 t |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 280 mm |
| Dybde | 293 mm |
| Højde | 397 mm |
| Vægt | 6,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 362 mm |
| Pakkedybde | 338 mm |
| Pakkehøjde | 478 mm |
| Pakkevolumen | 58486 cm³ |
| Pakkevægt | 9 kg |
| Pakketype | Karton |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Optisk |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Tekniske detaljer
| Nettovægt | 6,5 kg |
Logistik data
| Kode i den britiske toldtarif | 8518220090 |
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 9 kg |
| Trådløs forbindelse | Ja |
| Internetradio | Ingen |
| Strømkilde | Battery or AC mains |