Audiocore Bilhøjttaler
100 - 20000 Hz - 85 dB - 4 ohm (Ω)
Forstærker
| Lyd-output kanaler | 2,1 kanaler |
Lyd
| Frekvensområde | 100 - 20000 Hz |
| Sensitivitet | 85 dB |
| Impedens | 4 ohm (Ω) |
| FM radio | Ja |
Vægt & størrelser
| Diameter | 3 mm, 2 x2 mm |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 155 mm |
Strømstyring
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 5 V |
Andre funktioner
| Batterispænding | 3,7 V |
| Bærehåndtag | Ja |
Funktioner
| Batterilevetid (maks.) | 4 h |
Porte & Grænseflader
| Bluetooth | Ja |
| AUX-indgang | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
Præstation
| USB-afspilning | Ja |
Kamera
| Hukommelseskortstik | SD/MMC/TF |
Inputs
| Fjernindgang | Ja |
Design
| Telefonholder | Ja |