Bærbar Bluetooth højttaler POWER AUDIO PRO MT3184
Lyd
| Maksimal strøm | 1200 W |
| Frekvensområde | 100 - 20000 Hz |
| FM radio | Nej |
Medieformater
| Understøttede lydformater | MP3 |
Porte & Grænseflader
| Bluetooth | Ja |
| AUX-indgang | Ja |
| 6,3 mm | |
| Strømkilde type | Battery |
Højttalere
| True Wireless Stereo (TWS) teknologi | Ja |
Bagpanel I/O porte
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
Strømstyring
| USB-opladningsport | Ja |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Funktioner
| USB-opladningsportstik type | USB Type-C |
| Batterilevetid (maks.) | 16 h |
Driftsbetingelser
| Vandfast | IPX5 |
Andre funktioner
| Bærehåndtag | Ja |
Design
| Aftagelig skulderstrop | Ja |
Mikrofon
| Volumenkontrol | Knapper |
Emballeringsdata
| Husmateriale | Plastik |
Hukommelse
| Indbygget kortlæser | Ja |
Emballage indhold
| Mikrofon inkluderet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 355 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Højde | 190 mm |
| Vægt | 2370,00 g |