Heco Victa Elite Sub 252 A, 100 W, Aktiv subwoofer, 22
150 Hz, 200 W, 50 - 150 Hz, 26 cm
Vægt & størrelser
| Woofer diameter | 250 mm |
| Bredde | 334 mm |
| Højde | 458 mm |
| Dybde | 410 mm |
| Vægt | 15900,0 g |
Højttalere
| Forstærker klasse | AB |
Lyd
| Frekvensområde | 22 Hz |
| Delefrekvens | 50-200 Hz |
Subwoofer
| Basrefleks | Rear |
Emballeringsdata
| Husmateriale | MDF |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Andre funktioner
| Fasestyring | Ja |