Logitech Rally
højttaler - til konferencesystem
Højttalere
| Højttaler, placering | I væggen/i loftet, Bordplade/bogreol, Kan monteres på væggen |
| Antal drivere | 1 |
Præstation
| Anbefalet brug | Konferencesystem |
| Produktfarve | Sort; Sort |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| XLR indgang | Ja |
Lyd
| Sensitivitet | 95 dB |
| klirfaktor (THD) | 2,5% |
| Frekvensområde | 300 - 10000 Hz; 300 - 10000 Hz |
| Driver diameter | 7,6 cm; 7,6 cm |
Mikrofon
| Lydtryksniveau (maks.) | 95 dB; 95 dB |
Computersystem
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1; Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey; Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS; ChromeOS |
Logistik data
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 265 mm; 265 mm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 218 mm; 218 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 527 mm; 527 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,26 kg; 5,26 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200; 85182200 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 449 mm; 449 mm |
| Dybde | 103 mm; 103 mm |
| Højde | 80 mm; 80 mm |
| Pakkebredde | 198 mm |
| Pakkedybde | 508 mm |
| Pakkehøjde | 118 mm |
| Pakkevægt | 2,38 kg |
| Ledningslængde | 2,95 m |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 198 mm |
| Pakkedybde | 508 mm |
| Pakkehøjde | 118 mm |
| Pakkevægt | 2,38 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Mini XLR; Mini XLR |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Emballageindhold | Rally-højtaler med Mini XLR-kabel på 2,95 m (understøtter forlængerkabler på op til 3 m Dokumentation; Rally-højtaler med Mini XLR-kabel på 2,95 m (understøtter forlængerkabler på op til 3 m Dokumentation |