MZ-4 Portable Bluetooth
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 5 V |
| Batteritype | Indbygget |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterilevetid (maks.) | 26 t |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 93 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 48 mm |
| Vægt | 270 g |
Emballeringsdata
| Vejledningssprog | Hollandsk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 58 mm |
| Pakkevægt | 55 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Batteri
| Batteriets vægt | 38,7 g |
| Indikator for batteriniveau | Ja |
Godkendelser
| FN-nummer | 8518210000 |
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |