Armoured OPTIC HDMI 4K CABLE
Funktioner
| Kabellængde | 15 m |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| HDMI-version | 2.0 |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| HDCP-version | 2.2 |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbit/sek. |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksimal opløsning | 4096 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabelmateriale | Stål |
| Farvedybde | 16 Bit |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 5 mm |
| Vægt | 300 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 215 mm |
| Pakkedybde | 214 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 310 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |