Unitek Bezprzewodowy nadajnik HDMI zasięg do 50m, czarny
Funktioner
| Type | AV sender & modtager |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal overførselsafstand | 50 m |
| Plug and play | Ja |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Wi-Fi | Ja |
| HSMI-indgang | 1 |
| Antal USB-porte | 1 |
| USB-stik type | USB Type-C |
Vægt & størrelser
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 56 x 56 x 12,5 mm |
| Senderdimensioner (BxDxH) | 58 x 27 x 14,5 mm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI, USB Type-A til USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |