AT-AVA-EX100CE-BP-KIT -
Funktioner
| Maksimal opløsning | 4096 x 2160 pixel |
| Farvedybde | 24 Bit |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
| Understøttede lydformater | DTS, LPCM, PCM |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | CE, FCC CE, FCC, cULus, RoHS |
Porte & Grænseflader
| RJ-45 indgangs-porte | 1 |
| HDBaseT-port | Ja |
| HSMI-indgang | 1 |
| Antal HDMI-udgange | 1 |
| Antal USB-porte | 1 |
| USB-stik type | Micro-USB A |
| RS-232 indgangsporte | 1 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.83 A |
| Strømforbrug (typisk) | 13,55 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 60% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 109 mm |
| Dybde | 132 mm |
| Højde | 26 mm |
| Vægt | 360 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 2 stk |