Hisense AX5140Q Sort 5.1.4 kanaler 600 W
Lyd
| Lyd-output kanaler | 5.1.4 kanaler |
| Udgangseffekt (RMS) | 600 W |
| Lyddekodere | DTS:X, Dolby Atmos |
| Forbedret lydreturkanal (eARC) | Ja |
| Rumkalibrering af kunstig intelligens (AI) | Ja |
Soundbar højttaler
| Soundbar-højttaler RMS-effekt | 200 W |
| Delefrekvens | 20000 Hz |
| Antal højttalere | 13 |
Subwoofer
| Subwoofer inkluderet | Ja |
| Subwoofer forbindelse | Trådløs |
| Subwoofer RMS-effekt | 280 W |
| Woofer diameter (subwoofer) | 16,5 cm (6.5") |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Automatisk slukning | Ja |
| Virtuel surround | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Digital akustisk og optisk indgang | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1020 mm |
| Dybde | 109 mm |
| Højde | 57 mm |
| Vægt | 9,2 kg |
Emballage indhold
| Monteringssæt til væggen | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1090 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkehøjde | 520 mm |
| Pakkevægt | 13,5 kg |
Logistik data
| Varekode | 85198100 |