RX HDMI WIRELESS DONGLE USB-C P
Funktioner
| Produkttype | Trådløs sender |
| Mærke kompatibilitet | Viewsonic |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maksimal driftstilstand | 20 m |
| USB-stik type | USB Type-A |
Vægt & størrelser
| Vægt | 57 g |
| Pakkebredde | 143 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Pakkevægt | 94 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8517620000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 84 stk |
| Pallens bruttohøjde | 190 cm |
| Pallens bruttolængde | 100 cm |
| Pallens bruttobredde | 120 cm |