Projector Lamp for Hitachi
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Hitachi |
| Kapabilitet | CP-CX250, CP-CW300WN, CP-AX3005, CP-TW2505, CP-AX2504, CP-AW2505, HCP-Q300, HCP-Q200, CP-CX300WN, HCP-L26, HCP-Q300W, CP-CW250WN, CP-BX301WN, HCP-K26, CP-CX301WN, HCP-L30, CP-AX2503, HCP-L25, CP-AX2505, HCP-Q81, HCP-A727, HCP-K31, HCP-L260. |
| Lampens levetid | 4000 t |
| Pæreeffekt | 250 W |
| Pærens levetid (økonomisk brug) | 6000 t |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 350 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |