Projector Lamp for Epson
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - PowerLite 280, PowerLite 400W, PowerLite 400WE, PowerLite 410W, PowerLite 410WE, PowerLite 822, PowerLite 822+, PowerLite 822H, PowerLite 822P, PowerLite 83, PowerLite 83+, PowerLite X56 - EB-400W, EB-400WE, EB-410W, EB-410WE, EB-X56, EMP-270, EMP-280, EMP-400, EMP-400W, EMP-400WE, EMP-410W, EMP-410WE, EMP-822, EMP-822H, EMP-83, EMP-83C, EMP-83H, EMP-X56, EX90, H281A |
| Lampens levetid | 2000 t |
| Pæreeffekt | 170 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |