Projector Lamp for BENQ
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Benq |
| Kapabilitet | HT1070A, MH530FHD, MH534, MH535, MH535A, MH535FHD, MS508, MS521H, MS524AE, MS531, MS531P, MS535, MS535A, MW526AE, MW533, MW535, MW535A, MX508, MX532, MX532P, MX535, TH534, TH535, TW533, TW535, W1050, W1050S |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Højde | 120 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |