Celexon Economy Manual Screen projektionsskærm - 89" (226 cm)
Præstation
| Samlet skærmstørrelse (højde x bredde) | 160 x 160 cm |
| Format | Firkant |
| Skærmforstærkning | 1 |
| Naturligt aspektforhold | 1:1 |
Design
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Farve på etui | Hvid |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1600 mm |
| Højde | 1600 mm |
| Vægt | 6 kg |