Celexon Economy electric screen projektionsskærm - 98" (250 cm)
Præstation
| Samlet skærmstørrelse (højde x bredde) | 150 x 200 cm |
| Format | Video |
| Skærmforstærkning | 1 |
| Naturligt aspektforhold | 4:3 |
Design
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Farve på etui | Hvid |
Vægt & størrelser
| Bredde | 2000 mm |
| Højde | 1500 mm |
| Vægt | 14 kg |