Equip 351027 stregkodelæser Fast stregkodelæser 1D/2D LED Sort
Scanning
| Type | Fast stregkodelæser |
| Scanner type | 1D/2D |
| Sensortype | LED |
| Understøtter matrix (2D) stregkoder | PDF417, QR Code |
| Understøtter lineær (1D) stregkoder | AIM-128, Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, EAN 128, EAN-13, EAN-8, ISBN, ISSN, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, MSI-Plessey, Matrix 2 of 5, Standard 2 of 5, UPC-A, UPC-E |
| Udløsertilstand | Auto-induktion, Kontinuerlig, Vejledning |
| Optisk sensoropløsning (B x H) | 640 x 480 pixel |
| Scanneropløsning | 1 cm |
| Arbejdsafstand | 70 cm |
| Læsehastighed (maks.) | 150 læs/sek. |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Standard grænseflader | USB |
| Kabellængde | 1,8 m |
Præstation
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP54 |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Vandtæt |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 146 mm |
| Vægt | 295 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 141 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 132 mm |
| Pakkevægt | 630 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Logistik data
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 315 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471900090 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 690 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 15 kg |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 445 mm |
Andre funktioner
| Hurtig start guide | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows XP, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |