HP Input Tray Feeder
mediebakke / føder - 2100 ark
Funktioner
| Type | Papirbakke; Papirbakke |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Kapabilitet | HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, HP LaserJet Enterprise M608x K0Q19A, HP LaserJet Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M609dh K0Q20A, HP LaserJet Enterprise M609x K0Q22A, HP LaserJet Managed E60055dn MOP33A, HP LaserJet Managed E60065dn MOP35A, HP LaserJet Managed E60065x MOP36A, HP LaserJet Managed E60075dn MOP39A, HP LaserJet Managed E60075x MOP40A, LaserJet Enterprise M612dn 7PS86A, LaserJet Managed E60175dn 3GY12A |
| Maksimal kapacitet | 2100 ark; 2100 ark |
| Produktfarve | Hvid; Hvid |
| Maksimal indgangskapacitet | 2100 ark |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Forretning |
Medieformater
| Understøttede medietyper | Paper (plain, light, bond, recycled, heavy, pre-printed, pre-punched, colored, rough), letterhead |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 426 mm |
| Dybde | 466 mm |
| Højde | 341 mm |
| Vægt | 10,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 595 mm |
| Pakkedybde | 497 mm; 497 mm |
| Pakkehøjde | 475 mm; 475 mm |
| Pakkevægt | 13 kg |
Tekniske detaljer
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1198,9 x 1000 x 2383,8 mm (47.2 x 39.4 x 93.8"); 1198,9 x 1000 x 2383,8 mm (47.2 x 39.4 x 93.8") |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 2384 mm |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 260 kg (573.2 Pund); 260 kg (573.2 Pund) |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Pallens bruttovægt | 260 kg |
| Produkter pr. palle | 20 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44101705 |