Primary Charge Roller
Funktioner
| Type | Printerblækrulle |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Kapabilitet | Kyocera FS-2100D/2100DN, FS-4100DN/4200DN/4300DN |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 42 mm |
| Dybde | 280 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 286 mm |
| Pakkedybde | 106 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 94 g |