HP Paper Feeder with Cabinet
printer base med medie indføring - 1650 ark
Funktioner
| Type | Papirbakke; Papirbakke |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Kapabilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise MFP M632h J8J70A, HP LaserJet Enterprise MFP M633fh J8J76A, HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62575z J8J80A |
| Maksimal kapacitet | 1650 ark; 1650 ark |
| Produktfarve | Hvid; Hvid |
| Maksimal indgangskapacitet | 550 ark |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Forretning |
Medieformater
| Understøttede medietyper | Paper (plain, light, bond, recycled, heavy, pre-printed, pre-punched, colored, roug), mono transparency, labels, letterhead |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 661 mm |
| Dybde | 667 mm |
| Højde | 479 mm |
| Vægt | 22,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 794 mm |
| Pakkedybde | 745 mm |
| Pakkehøjde | 615 mm |
| Pakkevægt | 27,9 kg |
Tekniske detaljer
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 1 stk |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 3 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 825 x 800 x 1972 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 825,5 x 800,1 x 1971 mm (32.5 x 31.5 x 77.6"); 825,5 x 800,1 x 1971 mm (32.5 x 31.5 x 77.6") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 104,1 kg (229.6 Pund); 104,1 kg (229.6 Pund) |
| Pallens bruttovægt | 104,2 kg |
| Lag pr. palle | 3 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44101705 |
| Brugerdefinerede mediestørrelser | 99 x 148 to 216 x 356 mm |