HP Paper Feeder and Cabinet
printer base med medie indføring - 550 ark
Funktioner
| Type | Papirbakke; Papirbakke |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Kapabilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise MFP M632h J8J70A, HP LaserJet Enterprise MFP M632fht J8J71A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise MFP M633fh J8J76A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62575z J8J80A |
| Maksimal kapacitet | 550 ark; 550 ark |
| Maksimal indgangskapacitet | 550 ark |
| Produktfarve | Hvid; Hvid |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Forretning |
Medieformater
| Understøttede medietyper | Paper (plain, light, bond, recycled, heavy, pre-printed, pre-punched, colored, roug), mono transparency, labels, letterhead |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 660 mm |
| Dybde | 658 mm |
| Højde | 478 mm |
| Vægt | 18,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 794 mm |
| Pakkedybde | 745 mm |
| Pakkehøjde | 615 mm |
| Pakkevægt | 23,4 kg |
Tekniske detaljer
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 825,5 x 800,1 x 1971 mm (32.5 x 31.5 x 77.6"); 825,5 x 800,1 x 1971 mm (32.5 x 31.5 x 77.6") |
| Pallens bruttovægt | 90,8 kg |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 90,8 kg (200.2 Pund); 90,8 kg (200.2 Pund) |
| Lag pr. palle | 3 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 825 x 800 x 1972 mm |
| Produkter pr. palle | 3 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44101705 |
| Brugerdefinerede mediestørrelser | 99 x 148 to 216 x 356 mm |