Fuser Assembly 220V
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | LaserJet Enterprise 600 M601dn/602/603 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 1,9 kg |
| Bredde | 225 mm |
| Dybde | 389 mm |
| Højde | 187 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 391 mm |
| Pakkedybde | 227 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 1,85 kg |
| Pakketype | Kasse |
Tekniske detaljer
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 V |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |