Exchange Roller Kit
Funktioner
| Type | Valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | DR-6050C/7550C/9050C imageFORMULA |
| Produktfarve | Blå |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 177 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 101 mm |
| Pakkehøjde | 36 mm |
| Pakkevægt | 78 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |