Drum Unit DK1150
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Kapabilitet | ECOSYS P2040 ECOSYS P2235 dn |
| Type | Kompatibel |
| Mærke kompatibilitet | Kyocera |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Multipakke | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 192 mm |
| Dybde | 374 mm |
| Højde | 172 mm |
| Vægt | 910 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 300 mm |
| Pakkevægt | 910 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |