CoreParts UPPER FUSER ROLLER (MSP3856)
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | Lexmark T640, T640DN, T640N, T642, T642DN, T642N, T644, T644DN, T644DTN, T644N, T650, T650dn, T650n, T652, T654 |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 305 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 130 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 302 mm |
| Pakkedybde | 49 mm |
| Pakkehøjde | 48 mm |
| Pakkevægt | 126 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |