CoreParts
transfervalse for printer
Funktioner
| Kapabilitet | HP LaserJet 5000, 5000DN, 5000GN, 5000N |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 384 mm |
| Pakkedybde | 72 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 268 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |