CoreParts MSP7806 printervalse
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | FS-4200DN, FS-4100DN, FS-2100D, FS-4300DN, FS-1350DN, FS-6030MFP, FS-6025MFP |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 88 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Pakkebredde | 85 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 23 mm |
| Pakkevægt | 36 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |