Zebra Z-Perform 1000T
etiketter - 16440 etikette(r) - 51 x 76 mm
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Etikettype | Selvklæbende printeretiket |
| Type | Udstanset etiket |
| Format | Rulle |
| Materiale | Papir |
| Udskrivningsteknologi | Termisk overførsel |
| Klæbestof type | Permanent |
| Finish type | Mat |
| Form | Rektandel |
| Mærke kompatibilitet | Zebra |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA), Latex |
Vægt & størrelser
| Etiket bredde | 7,6 cm |
| Etiket højde | 5,1 cm |
| Vægt | 1,71 kg |
| Maksimal rullediameter | 20 cm |
| Kernediameter | 7,62 cm |
Emballage indhold
| Antal etiketter i pakning | 16440 stk |
| Ruller pr. pakke | 6 |
| Etiketter pr. rulle | 2740 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Andre funktioner
| Mængde pr. kasse | 6 stk |