HERMA Premium
laminerede etiketter - mat - 210 etikette(r) - 70 x 42.3 mm
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Etikettype | Selvklæbende printeretiket |
| Format | A4 |
| Materiale | Papir |
| Udskrivningsteknologi | Laser/inkjet |
| Klæbestof type | Permanent |
| Finish type | Mat |
| Form | Rektandel |
| Certificering | PEFC |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
Vægt & størrelser
| Etiket bredde | 7 cm |
| Etiket højde | 4,23 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 225 mm |
| Pakkedybde | 3 mm |
| Pakkehøjde | 320 mm |
| Pakkevægt | 165 g |
Emballage indhold
| Medieark pr. pakke | 10 ark |
| Etiketter pr. ark | 21 stk |
| Antal etiketter i pakning | 210 stk |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Tyskland |