Epson Premium Semigloss Photo Paper
fotopapir - semi-skinnende - Rulle (40,6 cm x 30,5 m) - 251 g/m²
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Finish type | Semi-glans |
| Medievægt | 250 g/m² |
| Kompatible produkter | Epson Stylus Pro 10000CF, Epson Stylus Pro 9500, Epson Stylus Pro 7500, Epson Stylus Pro 4000 - 17, Epson Stylus Pro 4800 - 17" A2, Epson Stylus Pro 4400 - 17" A2, Epson Stylus Pro 7800 - 24" A1, Epson Stylus Pro 9800 - 44" A0, Stylus Pro 11880 - 64", Epson Stylus Pro 9880 - 44" B0+, Epson Stylus Pro 7880 - 24" A1, Epson Stylus Pro 4880 - 17" A2, Epson Stylus Pro 4450 - 17" A2, Stylus Pro 9900 - 44", Stylus Pro 7900 - 24", Epson Stylus Pro 9700 - 44" B0+, Epson Stylus Pro 7700 - 24" A1, Stylus Pro WT7900 - 24" A1, Stylus Pro 4900 - 17", Stylus Pro 9890 - 44", Stylus Pro 7890 - 24", SureColor T3000 - 24", SureColor T5000 - 36", SureColor T7000 - 44", SureColor T5200D - 36", SureColor T7200D - 44", SureColor T3200 - 24", SureColor T5200 - 36", SureColor T7200 - 44", SureColor P10070 - 44", SureColor P20070 - 64", SureColor P800, Epson SureColor P7070 - 24", SureColor P9070 - 44", SureColor P6070 - 24", SureColor P8070 - 44", SureColor P5070 - 17", SureColor P7560 – 24”, SureColor P9560 – 44”, Epson Stylus Pro 10600CF, Epson Stylus Pro 10600UC |
Vægt & størrelser
| Rulle, bredde | 40,6 cm |
| Rulle, længde | 30,5 m |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 175 mm |
| Pakkedybde | 465 mm |
| Pakkehøjde | 165 mm |
| Pakkevægt | 5,14 kg |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 37032000 |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallehøjde (UK) | 148 cm |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 148 cm |
| Produkter pr. palle | 64 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 80 stk |
| Produkter pr. pallelag | 16 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 24 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 363 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 493 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 370 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 14,6 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Japan |