Epson Photo Quality Ink Jet Paper
papir - mat - 100 ark - A3 - 102 g/m²
Funktioner
| Papirstørrelse | A3 |
| Produktfarve | Hvid |
| Finish type | Mat |
| Medievægt | 102 g/m² |
| Ark pr. pakke | 100 ark |
| Certificering | Epson Stylus Color 3000, Epson Stylus Color 1520, Stylus Photo 1200, Stylus Color 1160, Stylus Photo 1270, Epson Stylus Pro 7000, Epson Stylus Pro 10000, Epson Stylus Photo 1290, Stylus Photo 1290 Silver, Stylus Photo R2400, Stylus Photo 1410, Stylus Photo R1900, Stylus Photo R2880, Stylus Office T1100, Stylus Photo R3000, WorkForce WF-7510, Stylus Photo R2000, Epson Artisan 1430, WorkForce WF-7520, WorkForce 7010, WorkForce WF-7620, WorkForce WF-7610, Expression Photo XP-950, Expression Photo XP-860, SureColor P600, SureColor P800, SureColor P405, Epson SureColor T3160 - 24", Epson SureColor T5160 - 36", Expression Premium XP-900, Epson SureColor T3460 - 24", Epson SureColor T5460 - 36", Expression Premium ET-7750, WorkForce WF-7710, WorkForce WF-7720, WorkForce WF-7725, Expression Photo HD XP-15000, SureColor T5460M - 36", Stylus Photo EX, Epson Stylus Pro 9000, Epson Stylus Pro 10600 DYE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 297 mm |
| Højde | 420 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 433 mm |
| Pakkehøjde | 22 mm |
| Pakkevægt | 1,55 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 37032000 |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallehøjde (UK) | 148 cm |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 148 cm |
| Produkter pr. palle | 300 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 280 stk |
| Produkter pr. pallelag | 50 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 60 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 336 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 456 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 247 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 17,3 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Japan |